Strona: Eksperymentarium 3Z w laboratorium Techniki Wysokich Napięć / Koło Naukowe MegaVolt

Eksperymentarium 3Z w laboratorium Techniki Wysokich Napięć

2019-02-25

19 lutego nasze koło naukowe, na czele z opiekunem mgr inż. Sebastianem Hajderem, miało przyjemność współpracować z Experymentarium 3Z. Dla zgromadzonych podopiecznych zaprezentowaliśmy nasze zabawki oraz wyposażenie laboratorium wysokich napięć m.in. Generator Marxsa 300 kV. Goście byli bardzo zainteresowani zjawiskami, które im przedstawiliśmy, co przełożyło się na wiele pytań z ich strony.

Mamy nadzieję, że część z nich za jakiś czas zawita do nas jako studenci naszego wydziału.